טיפולי אקנה מתקדמים

טיפול באקנה -קרן האור שתחזיר לכם את האור לפנים
אם אתם סובלים מאקנה או מצלקות כתוצאה מאקנה הגיע הזמן להחזיר את האור לפנים. למעשה, כיום ניתן לבצע הן טיפול באקנה קשה והן בצלקות פוסט-אקנה במקום אחד. חידוש זה הוא תוצאה של שני מכשירים שונים שמיועדים לכך וזה המקום להכיר אותם:

TIXEL – מכשיר לטיפול באקנה 
שימוש במכשיר "טיקסל" מתקדם המסייע רבות עם האקנה. פעולתו של המכשיר, המבוססת על גלי חום עדינים, תורמת להתחדשותו ולבריאותו של העור, ובכך תורמת להעלמתם של פצעי הבגרות.

טיפולי אקנה בגב

טיפולי אקנה בפנים

טיפול אקנה

גלי החום שנפלטים מהמכשיר עובדים כמו התרופה "ראוקטן" לצורך טיפול אקנה בהבדל אחד : אין להם תופעות לוואי שפוגעות בכבד. גלי החום תורמים לבריאות העור ולהתחדשות התאים ובכך תורם להעלמותם של פצעי הבגרות. גלים אלו מבהירים גם כתמי פיגמנטציה ואפילו מטשטשים ומעלימים קמטים כך שאתם נהנים מכל העולמות : גם עור נקי מאקנה וגם עור חלק ללא כתמים וקמטים.
מכשיר טיפול אקנה לפוסט וצלקות
השימוש במכשיר המבוסס על קרן אור, מסייע בטיפול נקודתי בפצעונים הנוצרים כתוצאה מהאקנה.במכון מבוצעים טיפולים המסייעים בהעלמה וטשטוש של צלקות אקנה לסוגיהן.טיפול אקנה אינו נגמר עם סיום גיל ההתבגרות. למעשה, רבים סובלים מצלקות פוסט-אקנה, מפצעונים כתוצאה מאקנה ומבעיות נוספות. אולי תתפלאו אבל ניתן לטפל בפצעונים שנוצרים כתוצאה מאקנה באופן נקודתי באמצעות total rejuvenation . שם המכשיר בתרגום לעברית הוא השבה טוטאלית של הנעורים וכשמו כן הוא : הוא מבוסס על פעולתה של קרן אור שדומה לקרן לייזר.

 

חמצן
השימוש במי חמצן טהורים על עור הפנים מסייע משמעותית בטיפול באקנה.

מכשיר הטיקסל לטיפול באקנה

טיפול כוללני באקנה
למעשה, שני המכשירים השונים מהווים טיפול כוללני בבעיית האקנה כי הם מיועדים לכל שלבי הטיפול : הן לאלו שמתמודדים עם אקנה עכשיו והן לאלו שהתמודדו עם אקנה בעבר. הטיפולים במכשירים אלו מתאימים לכל חלקי הגוף (למשל לטיפול באקנה בגב וטיפול באקנה בפנים) ולבני כל הגילים, כולל לטיפול באקנה מבוגרים ולטיפול באקנה נעורים.

לפרטים נוספים אנא צרו קשר עם קרן ליאן קוסמטיקאית בפתח תקווה. קרן היא קוסמטיקאית פרא-רפואית שהקימה את בוטיק היופי שקרוי על שמה במיקום אידיאלי : מתחם הולמס פלייס בקניון הגדול בפתח תקווה. במקום אתם יכולים להינות ממגוון של טיפולים קוסמטיים חדישים בתחומים שונים וביניהם הטיפול באקנה.

אתם יכולים להצטרף לרשימת לקוחותיה המרוצים של קרן ולהחזיר את האור לפנים. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם קרן באמצעות מספר הטלפון 03-9191457 ולצפות להפתעות נעימות.

לקביעת תור או להתיעצות השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם.