טיפולי אקנה בגב

יש פתרון: טיפול באקנה בגב
רבים מכירים את התופעה המביכה והמטרידה, אקנה בגב. תופעה זו מתבטאת בפצעים מוגלתיים, פצעונים, קומודונים שחורים וקומודונים לבנים הפזורים ברחבי הגב ומכערים אותו. המגבלות כתוצאה מכך רבות, החל מבחירת פרטי לבוש, כשלעיתים דרך מחשוף גב מינימאלי או אפילו מבעד לחולצה רגילה ניתן להבחין במצבו הבלתי אסתטי של הגב, כל ביקור בים או בבריכה הופך למביך וגברים נשים ובני נוער הסובלים מתופעה זו חשים מוגבלים ונבוכים. אנו שמחים לבשר על טיפול באקנה בגב אפקטיבי ביותר המביא לתוצאות נהדרות.

מכשיר הטיקסל החדשני
בשנים האחרונות תחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית מתקדם בצעדי ענק ומביא בשורות מהפכניות של מכשירים טכנולוגיים ותכשירים מופלאים לטיפול בעור הפנים והגוף. אם בעבר היה נעשה שימוש בחומרים בעלי תופעות לוואי לא פשוטות ובמכשור שיצר סיכונים למיניהם דוגמת הלייזר, שנעשה בו שימוש לטיפולי עור אך הוא סיכן את אזור העיניים ועוד, הרי שהיום שיטות הטיפול נמצאות אינספור רמות קדימה. אחת השיטות המתקדמות בתחום טיפולי העור היא השימוש במכשיר הטיקסל החדיש.

 

TIXEL – מכשיר לטיפול באקנה 
שימוש במכשיר "טיקסל" מתקדם המסייע רבות עם האקנה. פעולתו של המכשיר, המבוססת על גלי חום עדינים, תורמת להתחדשותו ולבריאותו של העור, ובכך תורמת להעלמתם של פצעי הבגרות.

מכשיר הטיקסל מבוסס על טיפול בטכנולוגית העברת חום בשיטה ממוקדת ועדינה. קצה המכשיר הינו טיפ העשוי זהב טהור או טיטניום, והוא מטפל בכל בעיות העור הנוצרות כתוצאה מהאקנה, החל מהפצעונים והפצעים ועד לכתמי הפיגמנטציה ולצלקות הנותרות על פני העור בעקבות המחלה גם שנים רבות לאחר שהיא חדלה מלהיות פעילה על פני העור.

 

הטיקסל בטיחותי לשימוש, הטיפול בו אינו כואב כמו במכשירים המיושנים, תחושת הכאב קלה מאוד ואפילו אין כל צורך במשחת אלחוש, ולאחר הטיפול אין צורך בזמן החלמה ממושך או במנוחה בבית. התוצאות של טיפול אקנה נהדרות וניכרות לעין באופן מהיר, והמכשיר מיועד לטיפול בכל חלקי הגוף בהם מתפרצת האקנה, פנים, צוואר, חזה וגב. כמו כן המכשיר מתאים לגברים ולנשים בכל הגילאים.

 

טיפול באקנה בגב כי לא צריך לסבול
מכון קרן ליאן המתמחה בקוסמטיקה פרא- רפואית מתקדמת, מזמין אתכם לטיפולים קוסמטיים איכותיים שיפתרו את בעיות העור המציקות והמטרידות ויאפשרו לכם לחזור לחיי שגרה שמחים ונינוחים. טיפול באקנה בגב יאפשר לכם ליהנות מעור גב חלק, בהיר יותר ונטול צלקות וכתמים, וללבוש כל בגד מחמיא שתרצו.