הצרת היקפים

המסת שומן בבטן והצרת היקפים

במכון של קרן ליאן מבוצעים טיפולים מתקדמים להצרת היקפים, אשר תורמים לחיטוב הגוף ולירידה במשקל.

אתם עוסקים בפעילות גופנים שלוש פעמים בשבוע ואוכלים תפריט מאוזן ובריא. כבר חצי שנה לא הכנסתם פרוסת עוגה לפה, ובכל זאת, במבט בראי אתם עדיין מבחינים בעודפי שומן שפשוט לא יורדים. רגע לפני שאתם מתייאשים כדאי שתשמעו על הליך המסת שומן בבטן שמבוצע במכון קרן ליאן.

איך להוריד במשקל?
כולנו מחפשים דרכים להצליח להוריד במשקל באופן אפקטיבי ויעיל. אבל גם אחרי שאנחנו מצליחים לרזות אנחנו לא תמיד מרוצים מהתוצאות. המסת שומן בבטן היא שיטה שתאפשר לכם להגיע לתוצאות טובות יותר בעזרת הסרת השומן המיותר מהגוף.

שיטות להמסת שומן
המסת שומן מבוצעת בשיטות אגרסיוביות פחות ויותר, והשיטות הלא אגרסיביות היעילות ביותר הן המסה בגלי רדיו והמסה בלייזר. שיטות נוספות הן אולטרסאונד, ליפוליזיס, אולטרא סקאלפ, ליפותרפיה, איי ליפו ועוד. במכון הקוסמטיקה פרא רפואית של קרן ליאן משתמשים בגלי רדיו.

לא כתחליף לדיאטה
בניגוד לניתוח לשאיבת שומן שנחשב לפרוצדורה מסובכת יחסית ומיועד לאנשים בעלי משקל יוצא דופן, המסת שומן מתאימה לאנשים בעלי עודף משקל סביר. חשוב להבין שהמסת שומן לא מהווה תחליף לדיאטה ולמעשה היא אמצעי משלים לתהליך של ירידה במשקל. במילים אחרות, אם אתם מקפידים על ספורט קבוע ותפריט מאוזן ובריא ובכל זאת לא מצליחים להיפטר מעודפי השומן, המסת שומן עשויה להיות הפתרון הנכון עבורכם.

למי יתאים ההליך?
אמנם לא מדובר בהליך מורכב, אבל הוא לא יתאים לכל אדם שמחפש הצרת היקפים. נשים בהריון או מיניקות, אנשים הסובלים ממבעיות בבלוטת התריס, וכאלה הסובלים מבעיות בריאות כרוניות לא יוכלו לבצע המסת שומן.

האם דרוש זמן להתאוששות?
לא מדובר בהליך מסובך, ומיד אחרי הטיפול תוכלו לשוב לפעילות מלאה. תופעות לוואי אינן נפוצות, ואם יהיו כאלה הן יהיו קשורות בדרך כלל לעור רגיש. במקרה של תופעות לוואי יש להיוועץ ברופא המטפל ולנקוט בטיפול מתאים בעת הצורך.

 

באיזה חלקים בגוף נטפל באמצעות המסת שומן בבטן?
חשוב לתאם ציפיות עוד בטרם ההגעה לטיפול ולהבין כי המסת שומן בבטן לא תהיה יעילה בכל איבר בגוף. בדרך כלל מדובר בטיפול מוצלח עבור הסנטר, הגב, הזרועות ובליטות שומן בבטן ובירכיים. בכל אופן, כל מקרה הוא לגופו ובעת הגעה לטיפול תתייעצו עם קרן ליאן ותקבלו צפי להצלחה.