פילינג לייזר

סביר להניח שאם אתן מתעניינות בתחום הטיפוח, שמעתן את הביטוי פילינג לייזר לאחרונה. מדובר באחד הטיפולים החמים בשוק ההצערה וטיפולי העור, אך שעדיין אין בו מתמחים אמתיים רבים. אבל מהו בעצם פילינג בלייזר? 

ולמה כדאי לעשות אותו במכון "קרן ליאן"

מהו פילינג לייזר?

פיליניג לייזר מאד דומה, מבחינת מנגנון הפעולה, לטיפולי הורדת שיער לצמיתות בלייזר. הטיפול מבוצע בעזרת המכשיר "טיקסל", שהחל את טיפול זה וישר עשה מהפכה בטיפולי הפנים למיניהם, כמו טיפול בכתמי פיגמנטציה וחידוש העור, זהו מכשיר לכל סוגי העור, תחליף לנשים שרוצות לעשות פילינג לייזר עמוק בלי זמן החלמה ולחזור אל שגרת השבוע.

המכשיר מעביר אנרגיית חום ממוקדת לעור, וכך יוצר נקבים בעומקים משתנים, בהתאם לצורך ולסוג העור, שיוצרים מעברים פתוחים להחדרת חומרי הזנה חשובים לעורנו. המכשיר מעביר את החום ישירות לשכבת האפידרמיס של העור, שהיא השכבה העליונה ביותר, בה יש מעט מאד תאי עצב. לכן, הטיפול לא מאד כואב, ולא דורש משחות הרגעה ודומיהן, כמו בטיפולי לייזר אחרים, אין קרינה ואין זמן החלמה. והתוצאות? כמעט מידיות.

אצל מי עושים?

בגלל שמדובר בטיפול צעיר יחסית, עדיין אין לו מתמחים רבים. בגלל יוקרתיות הטיפול, אתן עלולות להיתקל במכונים רבים שטוענים להתמחות בטיפול ואינם כאלו, והם עלולים להסב לעורכן נזק. לכן, חשוב מאד לוודא כי הטיפול נעשה אך ורק בעזרת מכשיר ה"טיקסל", הידוע כמכשיר המקצועי ביותר לטיפול הפילינג בלייזר, אם לא היחיד שנפוץ בשוק.

בנוסף, חשוב לקרוא המלצות וחוות דעת, בכדי לוודא שלמכון אכן יש את הניסיון הדרוש. כמובן, מכון מקצועי ייקבע לכן פגישת ייעוץ בטרם הטיפול, בכדי להבין האם הטיפול יעיל עבורכן, ותוכלו לנצל את הביקור במכון בכדי להסתכל על הציוד ולשאול מטופלות אחרות לחוות דעתן ועל איכות הטיפול.

למה לפנות למכון "קרן ליאן" לקוסמטיקה פרא רפואית ?

אם החלטתן שאתן רוצות לנסות פיליג לייזר ואתן מחפשות מכון יופי בפתח תקווה או קוסמטיקאית בפתח תקווה והסביבה, כדאי לכן ללכת על בטוח ולבחור במכון "קרן ליאן". המכון מציע טיפולים רבים, החל בהסרת שיער בלייזר מחירים אטרקטיביים וכלה בטיפולי עור ופילינג. המכון מקפיד על עבודה והתמחות במכשור הכי חדש בשוק, ולכן מובן מאליו שיהיה מהמובילים בטיפולים בעזרת ה"טיקסל". מטפלות המכון עברו הכשרה מוקפדת בשימוש במכשיר, ומציעות טיפול מהיר ומקצועי, במינימום כאב.