טיפולי חמצן

טיפולי חמצן
אוהבת להרגיש נשית, מטופחת וזוהרת? אם כן, את לא לבד. רוב הנשים נמצאות בחיפוש תמידי אחרי טיפולי ביוטי חדשניים שיסייעו להן להיראות צעירות, יפות ומלאות חיוניות. התחום של טיפולי אסתטיקה הולך ומשתכלל כל הזמן וניתן ליהנות מהיצע של טיפולים בקליניקות המובילות, אך מדי פעם מגיע טיפול שעושה מהפך של ממש ומעלה את כל הנושא של טיפולים אסתטיים כמה רמות למעלה. למשל – טיפול חמצן – הצעקה האחרונה בתחום הצערת העור.
היתרון של טיפולי חמצן
בעבר, לטיפולים אסתטיים רציניים הייתה רק משמעות אחת: ניתוח. זאת כמובן על כל המורכבות הכרוכה בעניין: הכנה לניתוח, הרדמה מקומית או כללית, החלמה קשה, כאבים, תופעות לוואי וצלקות. קל להבין אם כך מדוע יש ביקוש לטיפולים מסוג אחר, שהם לא פולשניים ולא כרוכים בתופעות לוואי או החלמה ארוכה. הדבר נכון על אחת כמה וכמה כשמדובר בטיפולי אנטי אייג'ינג לאזור הפנים, שנחשב לרגיש ביותר. אין אישה שלא הייתה רוצה עור צעיר ומתוח במינימום מאמץ וכאבים והנושא של טיפולי חמצן נועד לתת מענה לצורך הזה בדיוק.
במה החמצן מטפל?
באופן אידיאלי, העור שלנו מקבל את רמות החמצן החיוניות לו מהסביבה. לחמצן יש השפעה ישירה וקריטית על תפקוד התאים בגוף ועל ייצור קולגן ואלסטין, חומרים האחראיים על המראה המתוח והגמיש של העור. אולם בעידן המודרני, האנושות סובלת מסביבה ובה רמות חמצן נמוכות מדי. זיהום האוויר הגבוה ופליטת הגזים מורידים את רמות החמצן באוויר וגורמת להזדקנות מהירה של התאים. בעור הפנים זה בא לידי ביטוי בקמטים ועור דק ודליל. גם היכולת של העור להגן על הגוף מפני נזקי הסביבה, פגעי מזג האוויר, רדיקלים חופשיים וחשיפה ללכלוך – יורדת. כל אלו גורמים לעור פנים במראה דהוי, מקומט ועייף אך יש כאמור פתרון בדמות טיפולי חמצן – שמחזירים לעור את מה שכל כך חסר לו ומסייעים לו לחזור לגמישות המקורית שלו ולמראה הזוהר והאלסטי.
טיפולי חמצן הם קלילים ומהירים
טיפולי חמצן מתבצעים על-ידי פעפוע חמצן טהור אל תוך העור, בשילוב קומפלקס של חומרים פעילים המסייעים בהצערת העור: חומצות אמינו, ויטמינים, אנטי אוקסידנטים ועוד. הטיפול עצמו קצר מאוד ואורך כ 15 דקות בלבד, כך שניתן לשלב אותו בקלות בשגרת היום יום ולשבץ אותו אחרי או לפני כל פעילות או פגישה. עוד חשוב לציין כי הטיפול לא כרוך בתופעות לוואי או כאבים ולכן מתאים לכל אישה שמעוניינת להיראות חיונית מבלי לסבול מכאבים או אי נעימות אחרי הטיפולים.
למי מתאימים טיפולי חמצן?
בעיקרון, טיפולי חמצן מתאימים לנשים (וגברים) החל מגיל 30, אבל למעשה, יש לא מעט נשים שבוחרות באפשרות של טיפולי חמצן הרבה לפני הגיל הזה. נזקי הסביבה רק הולכים ומתגברים עם הזמן והתוצאה היא יותר ויותר נשים צעירות שחשות שעור הפנים שלהן הוא כבר לא אסתטי כפי שהיה בעבר. לכן, ההמלצה היא להתחיל מיד עם הופעת הסימנים הראשונים ולדאוג לטיפול אנטיאייג'ינג איכותי כמו טיפולי חמצן, גם אם את מתחת לגיל 30. ככל שתטפלי בבעיה יותר מוקדם, כך תראי תוצאות מהר יותר והן יחזיקו לזמן ארוך יותר.