גלי רדיו

טיפול פנים גלי רדיו

מיצוק עור הפנים הוא אחד הנושאים שהכי מעסיקים נשים שאוהבות להיות יפות ומטופחות. לרוב הנשים יש איזושהי שגרת טיפוח הכוללת מריחת קרמים אנטיאייג'ינג וטיפולי פנים אצל קוסמטיקאית, אך רובן מחפשות גם משהו מעבר. טיפול שבאמת יחולל את השינוי המיוחל ויגרום לעור שלהן להיראות צעיר ובריא. במקרה הזה, גלי רדיו לטיפול פנים הוא הטיפול האידיאלי. מדובר בטכנולוגיה חדשנית התורמת למיצוק משמעותי של עור הפנים על-ידי טכנולוגיה ייחודית. אז איך זה בדיוק עובד ולמי זה מיועד?

גלי רדיו טיפול לפנים שמחליף ניתוחים פלסטיים

הטכנולוגיה פורצת הדרך של גלי רדיו טיפול לפנים היא פיתוח של השנים האחרונות והיא מתווספת לשכלולים אחרים בתחום הביוטי והטיפוח שמחליפים שיטות מיושנות ופולשניות כמו ניתוחים פלסטיים. בעבר, נשים שרצו ליהנות ממראה מחמיא ומטופח ועור צעיר ואלסטי, היו צריכות להיכנס תחת סכין המנתחים ולעבור טיפולים קשים שכללו הרדמה, תופעות לוואי והחלמה ארוכה ומורכבת. כיום, הודות לטכנולוגיה של גלי רדיו טיפול לפנים מעולם לא היה קליל יותר ומיצוק עור הפנים מתבצע בקלות ובמהירות בקליניקה לטיפולים אסתטיים.

איך זה עובד?

הטכנולוגיה של גלי רדיו טיפול לפנים מתבססת על חימום האזור המטופל באמצעות גלי רדיו והיא מצטרפת לטכנולוגיות המובילות של השנים האחרונות, המבוססות על חימום או פציעה מבוקרת של העור, במטרה לגרות אותו לשקם את עצמו. במהלך תהליך השיקום העור מפריש באופן מוגבר חומרים הנמצאים באופן טבעי בגוף ותורמים לאסתטיות של העור והחיוניות שלו. לכן, פציעה וחימום מבוקרים מחליפים בהצלחה ניתוחים פלסטיים מורכבים ומאפשרים לכל מטופלת ליהנות מטיפול קליל וללא תופעות לוואי.

הטיפול בגלי רדיו מצריך שליטה מלאה של המטפל במכשור בו נעשה שימוש. עומק הטיפול ועוצמת החימום צריכים להיות מדויקים על-מנת להגיע לתוצאות אידיאליות. במהלך הטיפול של גלי רדיו טיפול פנים מתמקדים באזור מסוים בעור אליו עוברים גלי הרדיו ושם הם גורמים לשני תהליכים במקביל: האחד, זה סיבוב מהיר של מולקולות המים הנמצאות בתאים והשני הוא פגיעה מיקרוסקופית בסיבי הקולגן. הפגיעה אמנם בלתי מורגשת, אך היא מובילה ליצירת סיבי קולגן חדשים הגורמים לעור להיראות מתוח, צעיר וזוהר.

כל היתרונות של גלי רדיו טיפול לפנים

לטכנולוגיה של גלי רדיו טיפול לפנים יש כמה יתרונות משמעותיים שהופכים אותה לפתרון האידיאלי בקרב מטפלים אסתטיים ונשים במגוון גילאים השואפות לעור מוצק, מתוח וזוהר.

  • יש לא מעט טיפולים שמתאימים רק לבעלות עור בהיר מאוד, מה שלא משתלב עם המאפיינים הדמוגרפיים של הנשים הישראליות ומזג האוויר. יש בארץ המון נשים בעלות עור כהה, כתוצאה מהשפעות של גנים או משיזוף מהשמש הזורחת רוב ימות השנה. לכן גלי רדיו טיפול לפנים הוא פתרון מעולה גם עבורן, שכן הטכנולוגיה מתאימה לכל סוגי העור.
  • השימוש בגלי רדיו נועד במקור למיצוק הפנים, אך עם הזמן התברר כי הוא תורם משמעותית גם להצרת היקפים. לכן, מי שמעוניינת בטיפול משולב שיסייע לה להשיג גם עור פנים יפהפה וגם עור חטוב, תוכל ליהנות מטיפול של גלי רדיו טיפול לפנים ולגוף כולו.
  • גלי רדיו טיפול לפנים מתאים לנשים במגוון גילים. שלא כמו טיפולים מסוגים אחרים, גלי רדיו טיפול לפנים מתאים לכל אישה מגיל 30 ובמקרים מסוימים אף לפני. בכלליות, ככל שמתחילים טיפולי אנטיאייג'ינג מוקדם יותר, ניתן להילחם טוב בפגעי הגיל ותופעות כמו קמטים, קמטוטים ועור רופף ורפוי. לכן, גם נשים לפני גיל 30 מוזמנות לשריין לעצמן גלי רדיו טיפול לפנים. מצד שני, ניתן גם להגיע בגילים מבוגרים יותר ולבצע את הטיפול בגילאי 50 ויותר. אף פעם לא מאוחר מדי לדאוג להצערת העור ועדיף לטפל בגיל מבוגר יחסית מאשר לא לטפל בכלל.
  • מכיוון שהטיפול אינו פולשני ולא עושה שימוש בשיטות כמו הזרקות של חומרים, הוא גם לא כרוך בתופעות לוואי. גלי רדיו טיפול לפנים אינו כרוך בכאבים או בהתאוששות וכל אישה עסוקה יכולה להרשות לעצמה לשלב אותו בשגרת החיים שלה בקלות.

אל תתפשרי על המקצועיות של המטפלת

כפי שניתן להבין מן האמור לעיל, גלי רדיו טיפול פנים מצריך רמת מיומנות גבוהה. מי שמטפלת במכשיר של גלי רדיו טיפול לפנים צריכה לדעת באילו חלקים של המכשיר להשתמש ובאיזה שלב של הטיפול. לכן, חשוב שלא תתפשרי על רמת הטיפול ותבחרי אך ורק אשת מקצוע שיש לה ניסיון ספציפי בתחום של גלי רדיו טיפול לפנים והיא אף מכירה את האפשרויות להשתמש במכשיר להפחתת צלוליטיס. אשת מקצוע המומחית בתחום של גלי רדיו טיפול לפנים היא המפתח לטיפול מוצלח ואיכותי, עם תוצאות לטווח ארוך. לכן, בקשי לראות תעודות הסמכה, המלצות מלקוחות, תמונות לפני-אחרי וכל דבר שיסייע לך לבצע החלטה מושכלת ולבחור במטפלת שיודעת לבצע את הטיפול בצורה אופטימלית.