הסרת שיער בלייזר

במכון היופי של קרן ליאן מבוצעים טיפולי הסרת שיער בעזרת המיכשור המתקדם ביותר מבית Norma Medical

הסרת שיער בשיטת SHR

מכון יופי בפתח תקווה "קרן ליאן" משתמש בשיטת SHR בעזרת מכשור מהמתקדמים ביותר, בשיטת טיפול זו מבוצעת הסרת שיער בעזרת מכשיר חדשני מבית Norma Medical, המבוסס על טכנולוגיית Super Hair Removal. זוהי שיטה המבוססת על שימוש בהבזקי אור אשר מסוגלים להסיר כמויות גדולות של שיער בזמן קצר יחסית.


הסרת שיער במפשעות

הסרת שיער בלייזר לגברים

הסרת שיער בפנים לצמיתות

הסרת שיער בלייזר מחירים הוגנים

המחיר לנשים הוא בס"כ 640 ש"ח בלבד ל 2 אזורי בחירה! יחד עם זאת תקבלו ארוחת בוקר מפנקת בקפה גרג שבקניון.במכון הקוסמטיקה פרא-רפואית של "קרן ליאן" מבצעים גם הסרת שיער בלייזר לגברים באזור גוף לבחירה ובאותו מבצע.  לחבילת הסרת שיער מפנקת לחצו כאן

לכן גם אם אתם מחפשים הסרת שיער בלייזר מבצעים או טיפולים זולים, חשוב שלא תתפשרו על המכשור ועל שיטות העבודה. מכשור עדכני ומתוחזק יחסוך לכם זמן רב וכאב רב עוד יותר. מרבית המכשירים האיכותיים בשוק מבוססים על טכנולוגיית Super Hair Removal, ובקיצור SHR, המסוגלת להוריד כמויות שיער גדולות בזמן קצר יותר, תוך שמירה על עור המטופל.

בניגוד לטכנולוגיות שהיו מקובלות בראשית טיפולי ההסרה, מכשירים מבוססי SHR לא משתמשים בהבזק אור יחיד לכל שערה, אלא במספר הבזקים קצרים באותה עוצמת חוזק, ומחמם את עור המטופל בהדרגה בכדי לפגוע בזקיקי השערה ולמנוע צמיחה מחדש. טיפול זה יעיל יותר, מהיר יותר, ומשמעותית כואב פחות.
בעשור האחרון הסרת שיער בלייזר הפכה להיות אחד מהטיפולים הקוסמטיים המבוקשים והנפוצים ביותר כולל בסרת שיער בלייזר לגברים. המחיר לגברים הוא כ 700 ש"ח.

עקב הביקוש, ישנה הרבה תחרות, כך שכשמדברים על הסרת שיער בלייזר מחירים וטיפולים, קשה לדעת באיזה מכון לבחור, ובאיזה מחיר. מכון קוסמטיקה פרא רפואית "קרן ליאן" שבפ"ת כאן כדי לעשות סדר בבלגן.

האם הסרת שיער היא בשבילי?
בראש ובראשונה, חשוב להבין שלא כולם צריכים, או יכולים, לעבור הסרת שיער בלייזר. כשניגשים להערכת הסרת שיער בלייזר מחירים במכון, המכון המקצועי יארגן קודם פגישת ייעוץ. בפגישה שכזו יבחנו את השיעור באזורים שבחרתם, ויקבעו באילו אזורים משתלמת לכם הורדת שיער לצמיתות.

מכון המכבד את עצמו לא ינסה לעבוד עליכם בשביל כסף, אלא יעמיד בראש ובראשונה את בריאותכם, שכן ישנם אזורים הרגישים במיוחד לטיפול, ושמומלץ לא לטפל בהם אלא אם אין ברירה. בנוסף, חשוב שתדעו כי במידה ושיער גופכם בהיר במיוחד, עורכם כהה במיוחד או שאתם בעלי עור מנומש בכבדות, לא תוכלו לעבור טיפול.

פניתם אלינו וקיבלתם את השירות המקצועי ביותר
גם עם כל המידע, עלול להיות קשה למצוא מכון הסרת שיער בלייזר מחירים הגיוניים ועם שם טוב. בעוד רבים מעדיפים רשתות מוכרות, מומלץ דווקא לבחור במכונים קטנים ואישיים, בהם תקבלו את אותו השירות, באותה מקצועיות, אך במחירים זולים יותר ועם יחס אישי. מכון יופי בפתח תקווה "קרן ליאן" מציע בדיוק טיפולים כאלה במקצעויות ללא דופי, עם המכשור הטוב והיעיל ביותר, במינימום זמן ועלות, והיחס החם ביותר.