טיפולי בוטוקס

קרן ליאן – הכי טבעי שיש
אם בעבר הלא רחוק, הזרקות בוטוקס או חומצה הילארונית היו חלק משגרת הטיפוח של נשים בוגרות ואמידות
הרי שהיום האפשרות להצערת מראה העור התפתחהמשמעותית כך שיותר ויותר נשים צעירות מכל שכבות האוכלוסייה בוחרות עור פנים חיוני ובריא.דר' ילנה קריינוביץ שמבצעת הרמת עפעפיים ללא ניתוח וכן הזרקות בוטוקס וחומצההילארונית במכון הקוסמטיקה הפרא רפואי קרן ליאן בפתח תקווה חושפת את הסיבהלעלייה בביקושים לטיפולי פיסול פנים: "הזרקת בוטוקס או חומצה הילארונית מספקת מענה אפקטיבי לקמטים בשליש העליון של הפנים – במצח, בצידי העיניים ובין הגבות.היום גם נשים בגילאי 25 מבצעות טיפולי הצערת פנים בעזרת חומרי מילוי. מדוברבטיפול פשוט וקצר, התוצאות נראות לעין ומחזיקות מעמד מספר חודשים. מניסיוניבתשע השנים האחרונות רואים בבירור את מה שכבר אושר במחקרים רפואיים – מי שתקפיד על שגרת הזרקות אחת לשלושה – ארבעה חודשים לאורך זמן, תוכל להנות מהשפעה ארוכת טווח ולהקטין משמעותית את תדירות ההזרקות לחצי שנה ואף יותר עם תוצאות דומות".

האם לבוטוקס יש השפעה מונעת?
"אכן מחקרים מאשרים שנשים שמתחילות את טיפולי ההזרקות בגילאי ה 30
כאשר
הקמטים עדיין דינמיים בעצם מקדימות תרופה למכה, כך ניתן למנוע הופעות של קמטים
נוספים ולהעלים את אלו הקיימים. במצב הפוך בו 'נזכרים מאוחר' כאשר עור הפנים
מקומט, החריצים והקפלים בעור עמוקים – השינוי פחות משמעותי ולוקח זמן לראות
תוצאות. הזרקות בגיל צעיר ימנעו את כיווץ וקימוט העור מראש כתוצאה של הרגעת
השריר".

כמה זמן לאחר טיפול נצפה לראות תוצאות?
"השיפור במראה עור הפנים נראה כבר לאחר טיפול בודד. הפנים יראו חלקות וצעירות יותר. במכון הקוסמטיקה הפרא רפואי קרן ליאן הליך ההזרקות נעשה על ידי רופאה מומחית בעלת וותק וניסיון בתחום באמצעות מכשור חדיש ומתקדם המאפשר ביצוע
מדויק ומדוד של ההזרקה. כך שמצד אחד ניתן ליהנות מתוצאות נהדרות ומצד שני מדובר בהליך בטוח הנעשה במכון מנוסה באיכות בלתי מתפשרת הודות לידע והניסיון המקצועי בתחום טיפולי פיסול הפנים כמו גם שימוש בחומרי ההזרקות של המותגים המובילים". 
אפשר להיראות צעירה מבלי לחשוש מנפיחות יתר ומראה חסר הבעה ?
"כמובן. עשרות לקוחות יעידו כך. הודות לאבחון מקדים וייעוץ אישי תוך הקפדה על מראה טבעי אנו מתאימים את הטיפול הרצוי למטופלת. במקביל, אנו מקפידים על שימוש במחט זעירה המאפשרת הזרקת כמויות קטנות ביותר למקום המיועד לטיפול
כך ניתן לשלוט בכמות החומר ובתוצאות הרצויות, כמו כן אנו לא מתפשרים ומשתמשים בחומרי המילוי הטובים ביותר. כאשר ההליך מתבצע בידיים מיומנויות לא רק שהשימוש בבוטוקס בטוח אלא שגם אפקט המתיחה נראה טבעי ולא עשוי".
הצוות המקצועי במכון הקוסמטיקה הפרא רפואי קרן ליאן בפתח תקווה מאפשר לכן ליהנות מטיפולי פיסול פנים באמצעות בוטוקס או חומצה הילארונית המעניקים תוצאות מידיות ועמידות לאורך זמן. עם ניסיון וידע מקצועי רחב בתחום תוכלו ליהנות ממראה צעיר ורענן יחד עם שירות אדיב ויחס אישי.