מילוי קמטים מתחת לעיניים

מילוי קמטים מתחת לעיניים

הידעת? עיניים הן האיבר היחידי בגוף שאינו גדל במהלך חיינו ואנו נולדים ומתים עם עיניים באותו גודל בדיוק. מה שמשתנה זה רק הפנים שמסביב לעיניים, והקמטים הרבים שנוצרים מתחת לעיניים וסביבן במשך הזמן. לפעמים קוראים לקמטים האלה "קמטי צחוק" או "קמטי הבעה", אבל דבר לא ישנה את העובדה שהם גורמים לפנים שלנו להיראות זקנות יותר. כל מה שחשוב לדעת על מילוי קמטים מתחת לעיניים.

צעירים היינו

כדאי לשים לב שאם אתם מבצעים טיפול קוסמטי בפנים הכולל החלקה של העור, מתיחה או כל טיפול אחר הגורם לכם להיראות צעירים יותר, תינתן תשומת לב מתאימה גם לעיניים ולעור שסביבן כדי שתהיה הלימה בינן לבין שאר הפנים. כאשר לא מטפלים באזור העיניים התוצאה הסופית טובה הרבה פחות. לא משנה אם אתן מבצעות את הטיפול ברשת מכונים גדולה בפריסה ארצית או במכון יופי בפ"ת, מה שחשוב הוא המקצועיות וההקפדה על הפרטים.

 

מילוי קמטים מתחת לעיניים

כאמור, הטכנולוגיה המודרנית הביאה אלינו חומרים וטכניקות שפעם היינו יכולים רק לחלום עליהן, והחומצה ההיאלרונית היא בדיוק כזו, יחד עם טכנולוגית ההזרקה. הקמטים שנוצרים מתחת לעיניים הם תוצאה של ירידת כמות השומן התת-עורי מסביב לעיניים, כמו בפנים בכלל. החומצה ההיאלרונית מתאימה במיוחד לאזורי העור הדקים והעדינים שמסביב לעין ולכן אידיאלית לשימוש עבור מילוי קמטים מתחת לעיניים. במכון קרן ליאן, מכון קוסמטיקה פרא רפואי בפתח תקווה, דר' ילנה קריינוביץ מבצעת הרמת עפעפיים ללא ניתוח וכן הזרקות בוטוקס וחומצה הילארונית, מתיחת פנים ללא ניתוח עם חוטים , מזותרפיה רפואית 

אנו מבצעים מילוי קמטים והרמת עפעפיים בעזרת הזרקת חומצה היאלרונית בצורה בטוחה ומקצועית.