טיפולי אקנה בפנים

טיפול באקנה בפנים: הדור הבא
בני נוער ומבוגרים רבים מכירים את תופעת האקנה בפנים, הגורמת לעוגמת נפש רבה מאוד. ריבוי של קומודונים שחורים ולבנים, ופצעים מוגלתיים בדרגות שונות המפוזרים על פני העור, המותירים בעקבותיהם צלקות וסימנים כהים. מכון קרן ליאן שמח לבשר על טיפול באקנה בפנים בשיטה חדשנית ויעילה מאין כמוה, הפותרת את בעיית האקנה, משפרת משמעותית גם את מצב הצלקות והפיגמנטציה שבאו בעקבותיה, ומותירה את העור נקי, בהיר וחלק.

טיפול אקנה באמצעות מכשיר הטיקסל
המכון מתמחה בקוסמטיקה פרא-רפואית העושה שימוש במכשור ובתכשירים המתקדמים ביותר לטיפולי עור במצבים מכל הסוגים, ולתוצאות אפקטיביות שניתן לראות תוך זמן קצר. מכשיר הטיקסל פועל באמצעות טכנולוגיה המבוססת על העברת חום, ובא במקום מכשיר הלייזר בו היה נהוג להשתמש בעבר אך חסרונותיו רבים. הטיקסל עושה עבודה מדהימה ויעילה ופותר בעיות עור רבות ללא הסכנות שאפיינו את השימוש בלייזר.

טיפול אקנה בפנים באמצעות מכשור מתקדם

קצהו של המכשיר הינו טיפ בציפוי טיטניום או זהב טהור המעביר אל העור אנרגיה של חום בצורה איכותית וממוקדת לטיפול בבעיה. טיפול זה אינו כולל שימוש בקרינה מה שהופך אותו לבטיחותי מאוד, מתאים לעור מכל הסוגים ואינו מסכן את אזור העיניים. העור אינו מדמם לאחר הטיפול והכאב ממש קל וכלל אין צורך להשתמש במשחות אלחוש, לקרר את העור או להקל באופן אחר על כאב.

בנוסף לכך אין צורך להחלים בבית, ניתן לחזור לשגרה באופן מהיר, וניתן לעשות שימוש במכשיר הטיקסל בכל עונה בשנה כשהתוצאות ניכרות לעין ומרשימות מאוד תוך זמן קצר. חשוב לציין שהטיקסל מתאים ויעיל לטיפולים באקנה בכל אזורי הגוף, טיפול באקנה בגב, בפנים או בבית החזה וגם לטיפול בצלקות ובכתמי פיגמנטציה שנותרו על העור לאחר מצב האקנה.

טיפול באקנה בפנים ללא חששות
מי שסובל מבעית האקנה המציקה יודע עד כמה המצב כואב, מביך ומפריע בחיי היומיום, ועד כמה חשוב לפתור את הבעיה מן השורש. לכן אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לעשות טיפול באקנה בפנים ולא לחכות ולסבול. אצלנו במכון תזכו לשירות הנעים והאישי ביותר, תמיד עם חיוך ועם רצון לעזור לכם לפתור את הבעיה מהשורש ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר ולעור פנים נהדר