פילינג יהלום

פילינג יהלום
התחום של טיפול פילינג יהלום זוכה לפופולאריות הולכת וגואה בשנים האחרונות. מדובר באחד מטיפולי הביוטי היוקרתיים ביותר שיש ונשים רבות כולל סלבס בעלות שם עולמי כבר גילו את הקסם המיוחד של טיפול פילינג יהלום. מדובר בשיטה חדשנית המשדרגת את טיפולי הפילינג כפי שהיו מוכרים לנו בעבר והופכת אותם ליעילים ומשתלמים יותר. הוא יעיל בעיקר עבור נשים מעל גיל 40, המחפשות פתרון לבעיות עור האופייניות לגיל זה ומעוניינות להתחיל בתהליך אפקטיבי בשלב מוקדם, על-מנת להשיג תוצאות שילוו אותן לאורך זמן.
אז איך בדיוק זה עובד?
טכנולוגיה ייחודית לטיפול מושלם
כפי שניתן להסיק משמו, במהלך טיפול פילינג יהלום עושים שימוש בלהב יהלום המאפשר להגיע לתוצאות טובות ומדויקות יותר. הטיפול כולל שימוש במכשור מיוחד המשייף את תאי העור הישנים ולאחר מכן שואב אותם, מה שמכין את העור בצורה אידיאלית לקליטה של חומרי הזנה, ויטמינים וחומרים פעילים שמסייעים להשיג מראה צעיר וזוהר ומרקם רך וחלק.
היתרון של טיפול פילינג יהלום
אחד היתרונות של טיפול פילינג יהלום הוא האפשרות להתאים אותו אישית לכל לקוח, בהתאם לצורך ומצב העור. המכשור המתקדם בו משתמשים במהלך הטיפול ניתן לכוונון וכיול כך שיתאים בצורה אידיאלית לכל מטופל וניתן לבחור בין פילינג קל, בינוני או עמוק. המודולריות הזו ממקסמת את תוצאות הטיפול ומאפשר ריווח בין הטיפולים תוך השגת תוצאות מרשימות. יתרון נוסף הוא היעדר תופעות לוואי אחרי הטיפול, מה שמאפשר לחזור לשגרת החיים מיד לאחר הביקור בקליניקה ולהתגאות בעור חלק ויפה.
במה אפשר לטפל באמצעות טיפול פילינג יהלום?
השיטה של פילינג יהלום מתאימה לפתרון מגוון בעיות עור:
• פיגמנטציה – כתמי עור הנוצרים על שכבת העור העליונה, בדרך כלל כתוצאה מחשיפה לא מבוקרת לשמש או כבלאי טבעי כחלק מהתבגרות העור. כתמי פיגמנטציה יוצרים מראה לא אחיד ולכן גם לא אסתטי, אך ניתנים כאמור להסרה ביעילות באמצעות טיפול פילינג יהלום, המקלף אותם יחד עם שכבת העור העליונה.
• העלמת נימי דם קטנים. נימי דם בולטים נמצאים בדרך כלל באזור האף ובאזורים אחרים בפנים בהם העור עדין ודק. הם אמנם קטנים ודקיקים אך מספיק בולטים כדי לגרום לעור להיות אדמומי. טיפול פילינג יהלום מקלף ומסיר את נימי הדם האלו וכך תורם לעור פנים במראה אחיד ואסתטי.
• טשטוש והעלמת סימני פוסט אקנה וצלקות. טיפול לא נכון וגירוי של פצעי אקנה גורם לצלקות לא אסתטיות על גבי שכבת העור העליונה. טיפול פילינג יהלום מקלף את שכבת העור הזו ולכן גם את צלקות האקנה שנמצאות עליה.
כך תבחרי קוסמטיקאית המטפלת בפילינג יהלום
מכיוון שמדובר באחד מטיפולי הטיפוח החדשניים ביותר, חשוב מאוד לקבוע טיפול פילינג יהלום אך ורק אצל קוסמטיקאית המתמחה בתחום. טיפול פילינג יהלום דורש מיומנות מושלמת ושליטה מלאה במכשור המפעיל את עומק הלהבים, על-מנת שהטיפול יהיה מוצלח ויתאים לכל לקוחה. אם את מחפשת קוסמטיקאית שמתמחה בנושא של טיפול פילינג יהלום חשוב שתמצאי מישהי בעלת ניסיון ומוניטין, בעלת מעגל לקוחות רחב והמלצות. כך תוכלי לדעת שגם הטיפול שלך יהיה מוצלח ותוכלי ליהנות מעור קורן, אלסטי ורך.