הסרת שיער בפנים

הסרת שיער בפנים לצמיתות
הסרת שיער ככלל היא עסק לא נעים, אך הסרת שיער בפנים בפרט היא עניין מסובך. לכן, רבות בוחרות הסרת שיער בפנים לצמיתות בכדי להימנע מהטרחה, אבל גם כאן מדובר בעסק לא פשוט. מה צריך לדעת כשמסירים שיער בפנים? ואיך מכון "קרן ליאן" נכנס לתמונה?

העור – האיבר המורכב ביותר שלנו
העור הוא האיבר הגדול ביותר, ואחד מהמורכבים שבגופנו. יכולות החישה והרגישות של העור משתנות משמעותית בין אזורים שונים. לכן, כשמבצעים הורדת שיער לצמיתות המסירה חייבת להתאים את סוג הטיפול לאיבר המדובר, או יותר נכון – לרגישות העור של אותו האיבר.הסרת שיער בפנים לצמיתות

עור הפנים הייחודי רגיש במיוחד הן לכאב ככלל, והן לכוויות ופציעות בפרט, שכן מדובר בעור דק וגמיש יותר מבשאר גופנו. לכן, כשעושים הסרת שיער בפנים לצמיתות חשוב לעשות זאת במכון המתמחה בהסרת שיער בפנים, שהמטפלות בו מודעות היטב לרגישות הפנים ולטיפול הנחוץ, ושהמכשור בו מותאם היטב למשימה.

האם זה שווה את זה?
הסרת שיער מהפנים לא נחוצה או משתלמת לכל אחת. כשמחפשים בתחום הסרת שיער בלייזר המלצות והצעות, מכון מקצועי קודם כל ידאג לפגישת ייעוץ. בפגישה המכון בודק את רגישות העור ורמת השיעור, וקובע האם כדאי להוריד את השיער, ובפרט האם למכון יש את המכשור המתאים לעבודה.

כשמדובר במכשור, במקומות רבים משתמשים בשיטת Super Hair Removal, המורידה כמויות שיער מכובדות בזמן הקצר ביותר, בעזרת הבזקי אור קצרים ומהירים. השיטה אמנם שומרת על עור המטופל, אך בטיפול בעור הפנים הרגיש והייחודי חשוב לא להסתפק רק במכשור טוב, אלא גם להקפיד שהמטפלות מתמחות בהסרת שיער מהפנים.

מכון "קרן ליאן"
אם עדיין מעניינת אתכן הסרת שיער בפנים לצמיתות או ככלל הסרת שיער בלייזר מחירים הוגנים ושירות טוב, מכון "קרן ליאן" הוא המענה לחיפושיכן. המכון נמצא בקניון הגדול בפתח תקווה – "קניון עופר" – ומציע שלל טיפולים קוסמטיים, כמו טיפול בפיגמנטציה ואקנה, וכמובן טיפולי שיער במגוון איברים.

מלבד חבילות הסרה משתלמות, והסרה במכשור המתקדם ביותר, כל המסירות במכון עברו התמחויות רבות בשלל איברינו, והפנים בפרט, ובהתאם בעלות ניסיון חשוב ורב בהסרת שיער מהפנים במקצועיות, במהירות, ובעדינות. כך, תוכלי להיות חלקה וזוהרת בביטחון ובשלווה.